09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

כרית הריון | כריות הריון

כרית הריון לאם הטריה

תקופת ההריון היא תובענית לגוף והשינויים המהירים דורשים התמודדות בריאה וסתגלנית גם במישור הרגשי והמנטלי. השינויים בגוף כוללים עלייה במשקל, ואיתה גם משק רגשי לא יציב כמקודם, עיייפות, וצרכים חדשים של תזונה ושינה. תקופת הריון יציבה וחיובית חשובה מאד להתפתחותו התקינה של התינוק ברחם, ורצוי ליצור את כול התנאים בהם גם האם וגם העובר המתפתח יזכו במיטב התנאים. ניתן ליצור סביבה תומכת ומשיבת כוחות על ידי עיצוב הבית באיזורים שונים שלו כך שיתאימו באופן אידיאלי להשתרעות נוחה, לישיבה לא כפופה, וכך גם בעבודה ובדרכים על ידי אביזרים יעודיים כמו כרית הריון , נעליים שטוחות ונוחות וכדומה.

יתרונותיהן של כריות הריון

כרית הריון היא ניידת, ניתן לקחת אותה לישיבה ברכב, בפינת העבודה, ולכל מקום בבית. הכרית מוגנת בבד כביס ותומכת בכמה נקודות שונות בגוף בו זמנית. היתרונות של כרית ההריון במניעת כאבים ושיחרור לחצים באיזורים שונים בגוף, גם כאלו שאינם במגע ישיר עם הכרית, משום שיציבה נכונה ומשוחררת מפיגה כאבי רגלים, כאבי גב וכמובן גם צוואר. כרית הריון מלאה בפתיתי וויסקו ש''זוכרים'' את התנוחה הקודמת ולכן מציעה התאמה מיטבית. ניתן לעטוף אותה בציפית לפי בחירתכן. כרית הריון מתאימה גם לתמיכה בשינת הלילה ככרית צידית עליה ניתן להשען בתנוחה משחררת ולזכות ביציבות ונוחות דרושים בשל האיסור על שינה על הבטן. הוורסיטליות של כרית הריון מאפשרת לה להיות שותפה נאמנה שלכן לאורך כול תקופת ההריון ובהתאמה לשינויי הגוף.

להספיק גם ליהנות

תקופת ההריון אינה קלה, ולפעמים זה נשמע מעט מופרך להציע ליהנות ממנה, אבל מפרספקטיבה שתתגבש לאחר הלידה תוכלו להבין שזו היתה תקופה יחודית בחייכן, ולהיות גאות בגופכן ובהתמודדותכן עם התהליך כולו. לשם כך כדאי להערך לקבל את הקשיים השונים במהלך ההריון, וליצור מולם סביבה מכילה, נעימה ומפנקת. כרית הריון תוכל לסייע לכן למצוא גם רגעים של הנאה שלמה במהלך חודשי ההריון, רגעים של הקשבה לגוף ולתינוק המתפתח, בישיבה או בשכיבה רגועים, בבית או מחוץ לו. כרית הריון היא אחד מאביזרים הפשוטים שמסייעים להטיב את תקופת ההריון, ולסייע היכן שצריך ואפשר.

כרית הריון במידה 125x33 ס"מ
תומכת ומפנקת - ארוכה במיוחד במילוי פתיתי ויסקו MEMORY FOAM
  · כריות הריון המאפשרות תמיכה במקום 3 כריות שונות בו זמנית באזורים שונים ללא צורך בהתאמות באמצע הלילה
  · כרית הריון עם תמיכה מלאה לנשים בהריון ולישנים על הצד
  · ניתן להשתמש ככרית הנקה לאחר הלידה
  · כרית הריון מנטרלת לחצים בצוואר, גב, כתפיים,ידיים,ברכיים וקרסוליים
  · כריות הריון בעלות ציפוי חיצוני מבד ז'קרד יוקרתי ומפנק הניתן לכיבוס
כרית גוף
כרית הריון המעניקה לך תמיכה בכל חלקי הגוף בזמן ההריון 
כרית הנקה
כריות הריון המעניקות תמיכה לגוף התינוק בשעת ההאכלה
חיבוקית
כרית הריון המאורכת שמתאימה לכל הנשים שאוהבות לישון על הצד

שנתיים אחריות.

לחצו כאן למעבר לדף המוצר