09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

רגע לפני שקונים – אילו סוגי מצעים קיימים?

ללא כל ספק, החדר האהוב עליכם והמפנק אתכם ביותר בבית שלכם הוא חדר השינה. אם כן, לא מפתיע כלל שרבים רוכשים להם יותר מסט מצעים אחד, וזאת על מנת למנף את תחושת הפינוק ולהבטיח מגע נעים עם העור בכל לילה. אם פעם היו מוצעים למכירה מניפה מצומצמת מאד של סוגי מצעים, כיום נהנה קהל הלקוחות ממגוון רחב ועשיר של מצעים מהרכבים שונים. אילו סוגים קיימים כיום בשוק המצעים? כל התשובות, לפניכם.

 

מצעי הג'רסי

אז ישנם מצעים ג'רסי. מה הוא בדיוק הג'רסי? מדובר על בד מאד גמיש, מה שהופך אותו לעתים לבחירה הטבעית של לא מעטים בעת שהם בוחרים לעצמם סט מצעים. הגמישות של הבד יכולה להגיע עד למתיחה של כ-25% לאורכו. הבד משמש בעיקר כסדין המזרן, וזאת הודות לתכונות הגמישות שלו. כמו כן, מדובר על בד מאד רך, כך שהמגע עם העור מפנק ויוצר תחושה מאד נעימה. מצעי ג'רסי תוכלו לכבס במים קרים או חמים לבחירתכם.

 

מצעי הטריקו

מדובר כנראה על הבחירה הפופולארית ביותר עבור רבים, הרוכשים לעצמם את מצעי הטריקו. מדובר על מצעים שההרכב שלהם הוא 100% כותנה, כך שהמשמעות היא שמדובר על מצעים נעימים מאד, מסיבים טבעיים ונושמים, וכתוצאה מכך גם פחות מזיעים בהם.

 

מצעי כותנה מצרית

בנוסף, גם ישנם המצעים שההרכב שלהם הוא הכותנה המצרית. לא אחת הוכתרו מצעים אלו כאיכותיים ביותר בעולם, וזאת הודות לכותנה המצרית הידועה בצפיפות האריג שלה, המעניקה עמידות גבוהה יותר. חלק מהיוקרתיות של המצעים האלו נעוצה בעובדה כי זמן הגידול שלה ארוך יותר. האיכות שלה באה לידי ביטוי גם בעובדה כי מדובר על מצעים שהינם השקעה לטווח ארוך, שכן מדובר על מוצר חזק ואיכותי.

 

מצעי הסטן

אם יש משהו המייחד במיוחד את מצעי הסטן הוא הנראות המיוחדת שלהם. בטח גם לכם יצא כבר לצפות במצעים מסוג זה, האופיינים במראה המבריק והמואר שלהם. הסטן אם כן הוא מארג טקסטיל שהוא זה שהופך את הבד למבריק מאד. הטכניקה שבה מפיקים את הבד מורידה משמעותית את הסיכוי שהוא יתכווץ, ואם לא די בכך, מדובר גם על בד הנוגד קמטים, כך שהנראות החיוניות שלו נשמרת דרך קבע.

 

מצעי הפלנל

את בד הפלנל אתם לבטח מכירים מהמצעים שאיתם אתם ישנים בימי החורף. מדובר על בד נעים מאד שמחמם במהירות ויוצר מעטפת נעימה על עור הגוף, כך שרבים נהנים מהשימוש בו בימי החורף הקרים. אם אתם מחפשים לעצמכם סט מצעים שיחמם אתכם וישרת אתכם על הצד הטוב ביותר, אין ספק כי מצעי הפלנל הם אלו הראוים ביותר. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי מדובר על מצעים עונתיים יותר, שכן שינה עליהם בימי הקיץ יכולה להיות פחות נעימה.