09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

הובלות מקצועיות

חברת הובלות בונה לעצמה תשתית שיכולה לתת פתרונות מקיפים לשירותי הובלות שונים ומגוונים. אנשים פרטיים מזמינים פינוי תכולת ביתם, בעלי חנויות, משרדים ומבנים תעשייתיים שונים מזמינים פינוי המבנים והמחסנים הצמודים להם. בעלי רשתות לממכר מוצרי חשמל ורהיטים מזמינים הובלות מוצריהם לבתי הלקוחות באופן קבוע, וכן הלאה. כל משימת הובלה כזאת שונה מהאחרת ויש צורך להתכונן אליה ולתכננה היטב על מנת שהביצוע יהיה מקצועי ומסודר. מנהל חברת הובלות מתדרך את עובדיו לפני כל משימת הובלה.

ציוד מיוחד
לחברה יש את כל הציוד הנדרש לפעילותה והוא כולל : עגלות לסחיבת פריטים כבדים, מנשאי סבלים, או בשמם המקצועי סבליקות, כלי עבודה שונים ומשאיות עם ארגזים סגורים המסייעים לשמירה על הרכוש בעת העברתו מפני גשם, רוח, אבק ועוד. צוות העובדים יודע להעביר חפצים כבדים, וכן, פריטים עדינים ושבירים. לחברה יש ביטוחים שנותנים מענה לנזקי גוף ורכוש, וכן, לנזקים שעלולים להיגרם לצד ג'. עוברי אורח, קונים בחנויות ודיירי בית משותף הם דוגמא טובה לצד ג'.

שירותי מנוף
חברת הובלות מקצועית מספקת שירותי מנוף ללקוחות שזקוקים להם. מנוף מוריד חפצים כבדים ומגושמים מדירות שמצויות בקומות עליונות. חפצים אלו אינם ניתנים להעברה בפתחי דלתות סטנדרטיים, ולכן, הצורך הוא להובילם דרך פתחי מרפסות רחבים.  את המנוף מפעיל עובד מיומן אשר יש לו ידע והכשרה בהפעלתו. הוא ידאג לסביבת עבודה בטוחה ואנשים לא יורשו להסתובב בקרבת המנוף בעת פעולתו. צריך לזכור, כי עבודת מנוף לוקחת זמן רב יותר מאשר פינוי ידני.

ידע וניסיון
חברת הובלות פועלת על פי הזמנות ולוח זמנים מסודר. יחד עם זאת, היא תגיע גם למשימות דחופות ותבצע עבור לקוחותיה שירות מיוחד המתאים לצרכיהם. המטרה המוצהרת של כל חברה להובלות היא העברת כל חפץ וחפץ בצורה בטוחה ליעדו. מנהל חברת הובלות הינו בעל ניסיון מצטבר ובעל ידע רב בשיטות הובלה שונות, והוא יתרום אותו לכל משימה. הובלת תכולת דירה אורכת כיום אחד בממוצע והיא נחשבת להובלה מורכבת. הובלות פשוטות יותר כמו: הובלת מקררים, רהיטים וכדומה אורכת זמן מועט יותר ונעשית עם צוות מצומצם.