09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

עבודות שיפוצים

משפצים ומשדרגים גם את הבריאות

אנשים רבים מחליטים על שיפוץ של ביתם בשלב זה או אחר של החיים. בדרך כלל השיפוץ נובע מהצטברות של תיקונים בבית ומהרצון לחדש את מראה הבית למראה מודרני ומרשים יותר. יש אנשים שמחליטים על שיפוץ קוסמטי ואילו אחרים מחליטים על שיפוץ עמוק יותר, כך או כך השיפוץ תמיד מלווה בקניית ריהוט, ציוד ומוצרים חדשים לבית, כאלו שעיקרם הוא לא רק יצירת מראה מסוגנן ומרשים לבית אלא גם העלאת רמת החיים של האנשים בבית. חלק מהעלאת רמת החיים ושדרוג איכות החיים יבוא לביטוי בקניית מזרונים וכריות אורתופדיות. במאמר זה נסביר כיצד אלו יכולים לשדרג את אורח החיים שלכם.

אורטופדיה ובעלי מקצוע

אם אתם בעלי מקצוע שעוסקים בתחום עבודות שיפוצים חשוב שתיקחו בחשבון שמוצרים אורטופדים שונים יעזרו לכם להתנהל באופן הטוב ביותר, יומיומית. כלומר, שינה על מזרון אורטופדי איכותי וכרית אורטופדית איכותית תבטיח לכם שינה בריאה ורציפה. פעמים רבות יש מצבים בהם קמים בבוקר עייפים, עם שריר תפוס או עם כאבים באזור הגב, הכתפיים ו/או העורף. מזרון אורטופדי יכול לעזור לכם להימנע ממצבים אלו ולהבטיח לכם שינה בריאה ואיכותית. מזרון אורטופדי איכותי וכרית איכותית, שני מוצרים אורטופדים שמותאמים לגוף שלכם יבטיחו לכם תמיכה בעמוד השדרה, הכתפיים ושרירי הגב וחלוקת הלחץ בצורה שווה בין כל חלקי הגוף וזאת באמצעות בולמי זעזועים שקיימים במזרן. אז אם אתם עובדים בעבודה פיזית, אתם בוודאי כבר מודעים לכך שהגוף שלכם הוא הכלי שלכם וחשוב שתשמרו עליו כהלכה. מזרונים וכריות אורטופדיות יעזרו לכם לעמוד במשימה החשובה במהלך שעות השינה.

מוצרים אורטופדים לכולם

כיום, יש מודעות רבה לאורח חיים בריא ורוב האנשים קונים מוצרים שונים שעוזרים להם לקיים אורח חיים בריא ואף מקפידים על פעילות ספורטיבית קבועה ותזונה מאוזנת. בנוסף, רוב האנשים מודעים לתפקיד השינה בחייהם ולכן הם בוחרים להחליף גם את המזרונים הישנים במזרונים אורטופדים איכותיים שנוחים להם בעת ביצוע שיפוץ ועיצוב כולל בבית. חשוב לקחת בחשבון שרוב האנשים צורכים מדי לילה 6 עד 8 שעות שינה ולא בכדי. שינה חיונית לנו, היא עוזרת לנו "למלא את המצברים" ולתפקד אופטימאלית. שינה טובה עוזרת לנו להתמודד עם מטלות היומיום ומתחים שונים ולכן חשוב מאוד לוודא שהמזרון עליו אנו שוכבים הוא מזרון שיאפשר לנו את אותה שינה רציפה ובריאה. מזרון אורתופדי יספק תמיכה מלאה לגופכם ויחלק את הלחץ שנוצר בעקבות כובד הגוף, באופן שווה וכרית אורטופדית תתמוך בראש, צוואר וחגורת כתפיים.

כעת, כל שנותר לנו הוא לאחל לכם שיפוץ קל ושינה נעימה ובריאה.