09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

טפטים ומדבקות קיר

דואגים ליופי ולבריאות שלנו

כל אחד שואף לבית מעוצב למשעי דבר שמוביל אותו לקניית ריהוט מרשים לבית, וילונות, שטיחים, ארונות ופעמים רבות גם מוצרי אמנות שונים. רוב המוצרים מרשימים הן מבחינת סגנון והן מבחינת התאמה של הצבעים, אך כאשר הדברים מגיעים לחדרי השינה, היופי לא תמיד מספיק. המטרה הראשונית בחדרי השינה צריכה להיות בריאות שמשולבת באסתטיקה ולא הפוך. מעוניינים לדעת כיצד עושים זאת? התחילו לקרוא.

חדרי שינה – סדרי עדיפויות

אמנם כל אחד מאיתנו אוהב לעצב את חדר השינה בצורה המרשימה ביותר, אך במסגרת העיצוב של חדר השינה חשוב לקחת בחשבון את כל הקשור אל המזרנים והכריות עליהם אתם ישנים וזאת ללא קשר לבחירת טפטים ומדבקות קיר לחדר השינה שלכם ולחדרי השינה של הילדים. כיום, היצע המזרונים הוא גדול וכן טווח המחירים של המזרונים. פעמים רבות נוצר מצב בו אנשים מוציאים סכומים גדולים על קניית ריהוט, תמונות ואביזרים שונים לחדרי השינה ואת הסכום שנשאר על מזרון וכרית אורתופדית. צעד זה שגוי שכן המזרון עליו אתם ישנים ישפיע במידה רבה על התחושה שלכם כאשר אתם מתעוררים בבוקר, דבר שתקף גם לגבי הכרית בה תבחרו. מסיבה זו חשוב מאוד להחליט על חלוקת תקציב נכונה, חלוקת תקציב שתאפשר לכם ליהנות ממזרון שיעניק תמיכה מושלמת לגוף שלכם במהלך השינה וכרית אורתופדית שתאפשר לכם לקום ללא כאבי שרירים בעורף.

בוחרים מוצרים אורתופדיים

מוצרים אורטופדים הם מוצרים שמבטיחים תמיכה מלאה לעמוד השדרה, לכתפיים, לעורף ולחלקים שונים בגוף. מוצרים אלו מבטיחים שינה רציפה ובריאה ולכן חשוב שהם יהיו בכל בית, אם בחדרי הילדים והנוער ואם בחדרי השינה של ההורים ויותר המבוגרים בבית.

· מזרונים אורתופדיים- המטרה העיקרית של קניית מזרונים אלו היא תמיכה מקסימאלית בגוף שלכם כאשר אתם ישנים. המזרון בו אתם בוחרים צריך להתאים את עצמו למבנה הגוף שלכם, צריכה להיות בו מערכת מסוימת שמאפשרת אוורור במקרה של הזעה וחום, הוא צריך להיות היפו אלרגני ועל ידי כך למנוע כל הצטברות של קרדיט האבק ולהעניק לכם תחושה נוחה ומפנקת כאשר אתם שוכבים עליו. תמיד יש לוודא שמקבלים לפחות 5 שנות אחריות על המזרון ושהוא מיוצר תחת תו תקן אירופאי או ישראלי מחמיר.

· כריות אורטופדיות – כריות אלו עשויות מספוג פולימרי מיוחד, ויסקו אלסטי שמפזר את המשקל באופן שווה, מתאים את עצמו לשטח הפנים שלכם, תמיד חוזר למצבו המקורי ומאפשר לכם לישון משינה מפנקת.

לסיכום, המזרון והכרית עליהם אנו ישנים משפיעים במידה ניכרת על איכות השינה שלנו ועל התפקוד שלנו ביום שאחרי. אם גם אתם מעוניינים להבטיח לעצמכם שינה בריאה ומפנקת, ההמלצה היא שבעת עיצוב וחידוש הבית תיקחו בחשבון גם את כל הקשור אל הבריאות והשינה שלכם.