09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

אדניות עץ

קבלו את הפתרון: אדניות עץ

פעמים רבות אנשים מוצאים את עצמם במקום הזה. בו הם רוצים מאוד לשתול צמח נוי או צמח בכלל. אבל התנאים בשטח לא מאפשרים זאת. בין אם מדובר על סביבה ביתית מרוצפת בה אי אפשר לבצע שתילה, ובין אם מדובר על שטח תחת כיפת השמים שיש בה אדמה לא מותאמת לצמחיה, כמו אבנים משתלבות או יציקת בטון. אבל זה לא אומר שבאמת צריך לוותר על רעיון הצמחייה. כל שעליכם לעשות זה למצוא את הפתרון לתנאי השטח שלכם לצורך קבלת צמחיה עשירה מהסוג המועדף עליכם, בכל מקום בו תרצו.

איך מתאימים את האדנית לשטח?
החלטתם שאתם רוצים סביבה טבעית ופורחת? חושבים על על רכישה של אדניות עץ? כעת עליכם לבדוק את השטח שלכם ולהתאים את כמות האדניות שאתם מתכננים לרכוש ואת הגודל של כל אדנית לשטח הרצוי. איפה בדיוק תרצו להעמיד אדנית? מהו רוחב השטח שתוכלו לייעד למטרה זו? בשלב זה תוכלו כבר לגבש לכם עמדה ביחס לסוג הצמח אותו תשתלו באדנית. שכן בהתאמת האדנית לשטח יש משמעות גם לסוג הצמח המתאים. מאחר ויש צמחים מטפסים שיתאימו לצד קיר גבוה, לעומת צמחים שנוטים להשתפל ולצמוח כלפי מטה, שאז מתאים להעמיד את האדנית על גדר, מה שייתן לצמח את המקום המתאים לצמיחה יפה ומותאמת לתכונות הצמח.

התייעצו עם המומחים!
לשם קבלת מראה פורח ומוצלח, ושהפריחה תימשך לאורך זמן, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מתחום הגננות ועיצוב שטחי חוץ. וזאת לצורך התאמה נכונה של אדניות עץ לשטח הרצוי לכם. תוך התחשבות בעיצוב השטח בצורה הטובה ביותר. תוך ניצול מקסימלי של הנתונים שלכם. ובנוסף חשוב מאוד להתאים את הצמח לסביבה המדויקת. כי אם המטרה היא סביבה פורחת חשוב להתאים צמח לתנאי הגידול האפשריים. זה תלוי באזור מגוריכם בארץ. מושפע מאוד גם ממיקום השטח שלכם – צד מזרח/מערב. או צפון/דרום. וכן ביכולת שלכם להשקיע בצמחיה את הטיפול הנדרש לכל אורך הדרך. לדוגמה, תבחרו בצמח לא מפונק אם אתם לא מתכננים להעסיק גנן באופן קבוע.