09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

בחירת מזרנים איכותיים בגיל הזהב ובדיור מוגן

 

 

מחקרים רבים העלו כבר יותר מפעם אחת את הסברה כי ישנו קשר ישיר בין שינה על מזרון שלא מתאים למצב הבריאותי של המשתמש, לבין התעוררות כאבי גב ומפרקים. לבחירת המזרון ישנה חשיבות רבה, וודאי כאשר אנו מדברים על רכישת מזרון לשימוש בחדר דיור מוגן, שם שוהים דיירי גיל הזהב, ואז להימצאות המזרון הנכון ישנה חשיבות רבה אף כפליים.

אם כן, לפני שיוצאים לרכוש ולהתחדש במזרון במטרה שישמש אותנו לטווח הכי רחוק, ובנוסף יוסיף למצב בריאותינו וחלילה לא יפגום בה, יש להצטייד בחומר למחשבה עליו נרחיב מיד, לצד פירוט אודות סוגי המזרונים להיכרות לפני שקונים, וכן מה המידע שיש להבין ונחוץ לבחון בטרם שולפים את המזומנים.

סוגי מזרונים אורטופדיים קיימים
בדומה לכל שוק, גם בשוק חדרי השינה והמזרונים ניתן למצוא שפע בלתי נדלה של פתרונות עבור שנת מלכים. בחנויות המובילות נמצאים מזרונים בקשת רחבה של סוגים וממרכיבים שונים. כיום לכל מזרון יש אופי, לא רק בד, לכן מומלץ לרכוש לנו אחד שיצעד איתנו כמעט לעד. הכירו את הסוגים שהציבור הישראלי יותר אוהב ומצביע ברגליים ובכרטיסי האשראי: מזרון ספוג, מזרון קפיצים, מזרון לטקס, מזרון אויר.

עוברים לדיור מוגן? להלן טיפים לקניית מזרון מתאים
צרכנים נבונים תמיד יוצאים לחנויות כאשר הם מצוידים במידע הנחוץ במטרה לבצע רכישה נכונה. כשאנו עומדים בפני משימה כמו רכישת מזרון אורטופדי חדש, מומלץ לשם דגש ולבדוק מספר נקודות חשובות, אשר עשויות להבטיח רכישה מתאימה כזו שנהנה ממנה שנים רבות קדימה.

  • רמת קושי וסוג הבד – המזרונים בשוק מגיעים ברמות קושי שונות, כך שכל אחד יכול לבחור לעצמו את המזרון שהכי נוח לו, במיוחד לגב, כאשר מדובר בגיל הזהב. בדומה למגוון רמות הקושי המזרונים גם מוצעים לקהל במבחר סוגי בדים, כך שבדקו מראש מה אתם מעדיפים במיוחד אם ישנה רגישות או אלרגיות לסוגי בדים.

  • מזרון אורטופדי – בגיל הזהב בחירת מזרון מומלצת עד בלתי מתפשרת היא בחירה במזרונים אורטופדיים בלבד, במטרה לשמור על גופינו ולהבטיח לעצמינו שינה ערבה בכל שעה, בכל תנוחה.

  • אחריות ואיכות – שימו לב כי אתם קונים מזרון רק במקומות בהם ישנה אחריות טובה על המזרון, כך תדעו שבעת בעיה חלילה אם תצוץ, יש למזרון כמו שאומרים "אמא ואבא". בנוסף לפני שמגיעים לקופה בדקו כי תו תקן קיים על הלשונית בה מופיעים גם מרכיבי המזרון.

 

בברכת שינה טובה ובחירה נבונה.