09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

מתחדשים בסלון? למה כדאי שהוא יהיה נפתח למיטה

אם אתם רוכשים סלון חדש, כדאי לכם לקחת בחשבון גם שיקולים פרקטיים שיהפכו את הסלון לשימושי יותר, ולא רק ליפה יותר. כיום, רבים בוחרים סלון אך ורק לפי המראה שלו. מאוחר יותר – או שמא מאוחר מדי – מגלים כי ביצעו רכישה שאיננה פרקטית כלל עבורם וכי הם יכלו לבצע בחירה בסלון שיהיה גם שימושי, ולא רק מעוצב באופן מרשים.

אירוח נוח ומרווח

אחד השימושים החשובים ביותר שאתם יכולים לעשות בסלון שלכם הוא לארח מספר רב של אנשים מבלי לדאוג שיחסר להם מקום לינה. אם תרכשו ספות נפתחות שישמשו אתכם למקרים אלו, תוכלו להזמין מספר רב יותר של אורחים ולתת להם ללון אצלכם בנוחות רבה, במקום שיסתפקו במזרנים על הרצפה.
כיום ניתן למצוא ספות נפתחות אשר נפתחות לגודל רב מאוד, ומציעות מקום לינה לשניים-שלושה אנשים ללא כל בעיה. הספות הללו מעוצבות גם בצורה מיוחדת, כך שבמצב הסגור שלהן אי אפשר לדעת שמדובר בספה נפתחת והדבר לא יפגע במראה של הסלון המעוצב שלכם.

לרבוץ בכיף עם כל המשפחה

מלבד נוחות רבה בזמן אירוע, ספות נפתחות יכולות לאפשר לכם להעביר שעות של צפיה בטלוויזיה או של משחקי חברה עם בני המשפחה באופן הרבה יותר נוח ומאוחד. במקום לשבת במרחק רב זה מזה, אתם יכולים להרשות לעצמכם קרבה פיזית רבה יותר ולהפוך את הסלון שלכם לחדר המשפחה האולטימטיבי, בו תוכלו ליהנות עם בני המשפחה ולצבור זיכרונות שילוו אתכם לזמן רב.

עלויות לא גבוהות

בניגוד לעבר, בו העלויות של ספות נפתחות היו גבוהות יחסית ולכן רבים לא רכשו אותן, בייחוד אם אלו ספות מעוצבות ומיוחדות – כיום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של ספקים שמציעים סלונים נפתחים וספות דומות במחירים אטרקטיביים ונוחים במיוחד. כלומר: המחירים היום אינם גבוהים משמעותית לעומת סלון רגיל. המחירים האטרקטיביים והנוחים הללו הפכו את הסלונים הנפתחים להרבה יותר מבוקשים בשנים האחרונות, ובשל הביקוש הגבוה אתם יכולים למצוא גם היצע רב.

לפני שאתם רוכשים סלון שכזה, חשוב מאוד לבדוק את גודל החלל בסלון הבית שלכם, כך שתוכלו להיות בטוחים שהספה שאתם רוכשים תוכל להיפתח בו ללא כל בעיה. כמובן, קחו בחשבון רהיטים אחרים בסלון, שיצמצמו את החלל ולא יהיה ניתן להזיזם בעת הפתיחה, כמו מזנון, למשל. לאחר חישוב של החלל הנותר תוכלו לבצע את הבחירה בצורה טובה יותר וליהנות מהסלון שלכם ללא כל בעיה.