09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

אביזרים ומוצרים אורטופדים לשיפור איכות החיים

רוב הישראלים סובלים מבעיות אורטופדיות שונות המקשות עליהם וגורמות להם לסבל רב. לכן, כדאי לדעת כי כיום ניתן למצוא בשוק שלל אביזרים ומוצרים אורטופדיים להקלה על כאבים, לשינה טובה ובריאה, להקלה על כאבי גב, למניעת פציעות בכפות הרגליים ועוד. למעשה, אביזרים ומוצרים אורטופדיים נועדו לשפר את איכות חיינו ולאפשר לנו לשמור על בריאותנו.

מזרנים תומכים לשינה מושלמת

ישראלים רבים סובלים משינה לא רציפה וקמים בבוקר עם כאבי גב וצוואר. חשוב להדגיש כי שינה לא טובה משפיעה על תפקודכם לאורך כל שעות היום, גורמת לעצבנות יתר, לכאבים, ללחץ ומתח נפשי ולבעיות נוספות המשפיעות לרעה על איכות חייכם. למעשה, באמצעות רכישת מזרן אורטופדי המעניק תמיכה מושלמת לגופכם תוכלו לשדרג פלאים את איכות חייכם, לישון היטב ולקום בבוקר רעננים, מלאי אנרגיה ומרץ וללא כאבים ומיחושים.

אם אתם מחפשים מזרן אורטופדי מאיכות גבוהה מומלץ לרכוש מזרן המיוצר מויסקו, ספוג שפותח במעבדות המחקר של נאס"א, סוכנות החלל האמריקאית. מזרן ויסקו זוכר את תנוחת הגוף ומעניק תמיכה מושלמת ויציבות מרבית לאיברי הגוף, בהתאם לתנוחה המועדפת עליכם בזמן שינה. כמו כן, כדאי לדעת כי מזרן ויסקו אורטופדי שומר על הטמפרטורה הרצויה במהלך השינה ומסייע לזרימת דם אופטימלית המבטיחה לכם שינה רציפה ורגועה, ללא הזעה וחום טורדני המקשה עליכם להירדם או לישון היטב.

כריות אורטופדיות

לאחר שבחרתם מזרן אורטופדי מאיכות גבוהה ובהתאמה מושלמת לגופכם, עליכם לרכוש גם כריות אורטופדיות, עדיף כריות המיוצרות מויסקו. כרית ויסקו אלסטית מעניקה תמיכה מושלמת לראש ולצוואר ותמיכה מעולה לשרירי חגורת הכתפיים, כך שבבוקר תוכלו להתעורר רעננים ומלאי מרץ, ללא מיחושים או שרירים תפוסים.

מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית

מאחר וכמעט כל אדם יסבול בשלב זה או אחר בחייו מכאבי גב ומבעיות שונות בכף הרגל, בברכיים ובקרסול, חשוב לפנות לאבחון מקצועי על מנת להתאים מדרסים אורטופדיים. אמנם, ניתן למצוא ברשתות הפארם מדרסים מוכנים במחירים יחסית זולים, עם זאת, אין חלופה למדרסים המיוצרים מחומרי גלם איכותיים בהתאמה מושלמת למבנה כף הרגל שלכם.

לכל אדם יש כף רגל במבנה ייחודי, ויש לאבחן גם את צורת ההליכה ומבנה מנח כף הרגל. לאחר אבחון מקצועי במכון אורטופדיה תוכלו לקבל מדרסים מותאמים אישית למבנה כף רגלכם, ותשפרו משמעותית את איכות חייכם, את היציבה, ובמידה ואתם סובלים מכאבים או מבעיות אורטופדיות, הרי המדרסים ימזערו את הכאב וימנעו את החרפה הבעיה.

ראוי לציין כי ניתן להתאים מדרסים לילדים, לבני נוער, לחיילים, לספורטאים, לחולי סוכרת ולכל מי שזקוק לפתרון מקצועי ואיכותי לשיפור איכות חייו. מכון אורטופדי מציע מעבר למדרסים עוד שלל אביזרים אורטופדיים כמו גרביים אלסטיות, תחבושות מיוחדות, חגורות בטן ומוצרי שיקום בהתאם לבעיה ממנה סובלים.

לסיכום, אביזרים ומוצרים אורטופדיים נועדו להקל על כאבים, למנוע החרפת בעיות רפואיות, לשפר יציבה ותמיכה לאיברי הגוף, ובעיקר לשפר ולשדרג את איכות חיינו.