09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

לא מוותרים על נוחות ובריאות

נכון לשנת 2016 רוב האנשים מודעים לכך ששינה טובה משפיע על ההתנהלות היומיומית שלהם ובמידה ניכרת גם על בריאותם. מסיבה זו רוב רוב האנשים שמים דגש על בחירת כריות אורתופדיות, מזרונים אורתפדיים איכותיים ומוצרים נוספים שיאפשרו להם ליהנות מחוויית שינה רציפה ונוחה. בנוסף, יש מוצרים נוספים שיכולים לשפר ולשדרג את ההתנהלות היומיומיות, כמו למשל תומכים אורטפדיים שונים, כריות הריון ועוד. במאמר זה נסביר אודות חלק מהמוצרים שיעזרו לכם ליהנות מאיכות חיים ברמה גבוהה.
 
נוחות בחדר שינה
מלבד ריהוט בהרכבה עצמית אותו אתם יכולים לקנות במחירים מוזלים יותר ולהרכיב אותו בבית במהירות ובקלות יש מספר מוצרים עליהם אין לוותר בחדר השינה וזאת משום שאלו ישפיעו רבות על השינה שלכם ועל התפקוד שלכם במהלך היום. כרית אורטופדית אידיאלית לכל אדם שחש שהוא אינו ישן טוב על הכרית הקיימת ושפעמים רבות הוא קם בבוקר עם כאבי צוואר או ראש. כרית אורטופדית היא אותה כרית שתעניק לכם את התמיכה הטובה ביותר. כרית זו מספקת תמיכה לחוליות של עמוד השדרה ואף תספק תמיכה לראש. כריות אורטופדיות שעשויות מחומר ויסקו לא מחזירות התנגדות לגוף, מפזרות באופן שווה את לחצי משקל הגוף שלכם ותמיד חוזרת למצב המקורי שלה.
 
חשוב לקחת בחשבון שיש כל מיני כריות שעשויות מויסקו, כמו למשל כריות שטוחות, כריות עם גל, כריות פתיתי ויסקו, כריות עם ג'ל מיוחד, כריות אורתופדיות קלאסיות ועוד וחשוב מאוד להתאים את הכרית לאותו אדם שמתכוון להשתמש בה. לשם כך ניתן להתייעץ עם מומחה טרם בחירת הכרית ואם מחליטים לקנות כרית אורתופדית ויסקו באמצעות האינטרנט תמיד יש לוודא שקוראים את הוראות ההחזרה וההחלפה טרם קניית המוצר ושאכן ניתן להחזיר את המוצר תוך שבועיים ממועד הרכישה והפקת הקבלה.
 
מזרון אורתפודי חשוב לא פחות מכרית אורתופדית וזאת משום שהוא תומך בגוף בצורה הטובה ביותר, שומר על הטמפרטורה הרצויה בעת השינה, מאפשר זרימת דם טובה, מונע הצטברות של אבק  ומאפשר לכל אחד שמתשמש בו לישון ברציפות ובנוחות. בנוסף, למזרן יש מוצרים נוספים בהם ניתן להשתמש, כמו למשל כריות הריון שמספקת תמיכה מלאה לגוף האישה ההריונית, כרית אישית וצווארון פינוק לנסיעות וטיולים וכמובן נעלי בית נוחות מחומר ויסקו וכן שטיח ויסקו שעמיד בפני מים ומתאים לחדר האמבטיה וחדרי השינה בבית.
 
לסיכום, אם גם אתם מעוניינים ליהנות משינה טובה ומפנקת וכן ממוצרי ויסקו נוספים שיהפכו את השהות בבית למהנה ונוחה, ההמלצה היא לשים דגש לא רק על קניית ריהוט להרכבה עצמית אלא גם על מוצרים שיתמכו בגוף שלכם בצורה הטובה ביותר, אם במהלך שינה ואם במהלך היום יום.