09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

בוחרים במוצרים הטובים ביותר

בוחרים במוצרים הטובים ביותר- כריות, מזרנים ותומכים מויסקו
מהו ויסקו? ויסקו ג'ל הוא החומר המופלא ביותר שקיים כיום בשוק, והוא יכול לשנות את איכות השינה שלכם – וכתוצאה מכך את איכות החיים שלכם – באופן דרמטי. מדובר בחומר שממנו נעשים המזרנים המתקדמים ביותר בעולם כיום, ורשימת התכונות המתקדמות והחיוביות שלו ארוכה ביותר. אנשים נוטים לדמות את תחושת השינה על מזרני ויסקו ג'ל לשינה על ענן, ואין זה מפתיע לגלות שהוא פותח במעבדות המתקדמות של נאס"א כדי לסייע לאסטרונאוטים במסעותיהם בחלל.

מדוע טרחו בנאס"א לפתח חומר למזרנים? במסעותיהם הארוכים של האסטרונאוטים הם זקוקים לחומר שיגן על גופם בצורה הטובה ביותר מפני הכוחות העצומים שמופעלים עליו במהלך השיגור לחלל. כך פותח החומר הפולימרי הזה שהוא מעין ג'ל אשר מתאים את עצמו לגופו של השוכב או היושב עליו. מכלי הטיס המשוכללים הדרך הייתה קצרה למיטות בתי החולים. בבתי החולים העניקו המזרנים למאושפזים את תנאי השכיבה הטובים ביותר, הבטיחו רגיעה מלאה ומנעו פצעי לחץ. משהתעורר ביקוש גם בשוק הפרטי החלו לשווק מזרנים וכריות שעשויים מג'ל ויסקו גם בחנויות רגילות עבור ציבור קהל הלקוחות.

איכות שינה מושלמת
מן הידועות היא שאיכות השינה משפיעה על בריאותכם ועל רמת האנרגיה הכללית של גופכם במהלך היום כולו. באילו דרכים נוספות תוכלו להבטיח את איכות השינה שלכם? שלבו את מזרן הויסקו עם תריס אור שמבטיח תאורת יום אופטימאלית בכל שעות האור של היממה. תריסי האור מוכרים גם בשמות 'תריסי רפרפה' או 'צלונים' והכוונה היא לאותם תריסים נגללים שניתן לסובב את שלביהם מאטימה מלאה ועד לתאורה רכה ומוצלת. את התריסים הללו ניתן גם להפשיל לחלוטין לכניסת אור יום מלא לחדר. העיצובים המתקדמים ביותר של תריסי האור ממוקמים בתוך חלון בין זגוגיות כפולות לנוחות מרבית.

התקנתם בחדר מזרן ויסקו, תריס אור וכריות ויסקו. מה עוד ניתן לעשות כדי להבטיח איכות שינה מעולה? כדאי לוודא שהחדר שקט ונקי מרעשים – כדי להשיג זאת מומלץ להשתמש באביזרים משקיטי רעשים כגון שטיחים ווילונות. תאורת הלילה חייבת להיות רכה ומרגיעה. ישנם אנשים שנהנים מהשמעת מוזיקה או צלילים מרגיעים אשר משפרים את איכות השינה שלהם. חדר מרגיע צריך להישמר נקי ומסודר כדי להבטיח את שלוות נפשם של הישנים.

יום נפלא מתחיל בשינה עמוקה ואיכותית בלילה שלפניו. הקפידו על איכות השינה שלכם ועשו שימוש באמצעים המתקדמים ביותר כדי להבטיח את בריאותכם ואת נוחותכם.