09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

כל הכללים לנוחות מרבית

כל אחד מעוניין שיהיה לו נעים ונוח במקום בו הוא גר. אין זה משנה אם הכוונה היא אל דירה סטודנטיאלית שכורה או בית פרטי עם גינה אותו הוא בנה בעצמו. בכדי להצליח וליהנות מתחושה ביתית שעיקרה אווירה חמימה ונוחות חשוב לבצע מספר דברים שיבטיחו את היופי והנוחות בהם מעוניינים.
 
לא מוותרים על הדבר
אחת הפעולות החשובות אותה יש לבצע בעת כניסה אל בית חדש או דירה חדשה תהיה הזמנת שירותי הדברה. הזמנת מדביר מומחה על מנת שיבצע הדברה בביתכם תבטיח שדיירי הבית ואורחיהם לא יחוו מצבים לא נעימים שבהם נגלה לעין נחיל של נמלים על שיש המטבח, תיקנים בחלקים שונים של הבית וכל מיני מזיקים שנוטים לשהות בארונות הבגדים וריהוט עץ. חשוב לדעת שההשפעה של ההדברה היא לפרק זמן מסוים ולכן חשוב לחזור עליה מדי שנה וזאת בהתאם להוראותיו של המדביר.
 
דברים חשובים נוספים אותם יש לדעת אודות הדברה הם שכיום ניתן לבחור בהדברה ביתית בטוחה, כלומר, הדברה טבעית (הדברה ירוקה). כאן הכוונה היא אל הדברה על ידי ריסוס  חומרים טבעיים (בעיקר) בעלי דרגת רעילות נמוכה (או לא רעילים כלל). מסיבה זו הדברה זו בטוחה לסביבה, לאנשים ולחיות מחמד ולא צריך לצאת מהבית כאשר המדביר מרסס. טרם הזמנת מדביר תמיד יש לוודא שמדובר על מומחה בעל רישיון הדברה שמשתמש אך ורק בחומרי ריסוס המאושר על ידי משרד הבריאות או המשרד לאיכות הסביבה.
 
לא מוותרים על שינה טובה
לאחר ההדברה וניקיון הבית ניתן להיכנס לשלווה ביתית נעימה ולישון בנועם בלילה תוך ידיעה שאין חרקים בארונות הבגדים ומקומות אחרים בבית. למרות זאת שלגבי החרקים ניתן להיות רגועים, אנשים רבים חווים שרירים כואבים, עורף תפוס, כאבי גב ויש גם אלו שקמים בבוקר וחשים כאילו לא ישנו כל הלילה. בכדי להבטיח לעצמכם נוחות ישיבה ושינה רציפה חשוב שתוודאו שאתם שוכבים על מזרון בריא שמאפשר תמיכה מושלמת לגוף שלכם.
 
אם המזרון שלכם משרת אתכם כבר עשר שנים הגיע הזמן להחליף למזרון חדש. אם אתם חשים שהמזרון לא כתמול שלשום וזאת למרות שהפכתם אותו מצד לצד מספר פעמים, גם כאן הגיע הזמן להחליף למזרן חדש. אם אתם קמים בבוקר עם עורף תפוס, שרירים כואבים או תחושת עייפות, קרוב לוודאי שהמזרון והכרית שלכם אינם מספקים לכם את המענה הטוב ביותר לשינה בריאה ולכן חשוב לבחור באותו מזרון אורטופדי וכן כרית אורטופדית שיאפשרו לכם ליהנות משנת לילה רציפה ובריאה.
 
לסיכום, נכון להיום ניתן להרגיש נפלא בבית. כל שצריך הוא להזמין מומחה שיבצע הדברה טבעית ולבחור את אותם עזרים אורטופדים שונים, כמו למשל כריות הריון והנקה, מזרונים אורטופדים וכריות אורטופדיות שיבטיחו לכם ישיבה ושינה נוחה ובריאה בכל שעה בה תבחרו.