09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

נוחות ואסתטיקה – פנים וחוץ

מעצבים ואדריכלים הקדישו מאז ומתמיד מחשבה מרובה לחיפוי הקירות החיצוניים של הבית. העין הישראלית כבר רגילה לראות מגוון גדול למדי של סוגי חיפוי לבתים, כאשר המגוון הולך והתרחב ככל שחומרי גלם שונים הפכו זמינים יותר ורמת החיים עלתה, אך במקביל כל הקשור אל הנוחות בפנים הבית זוכה גם היא לתשומת לב רבה, דבר שבא לידי ביטוי גם בכל הקשור אל ההיבט הבריאותי וכן בכל הקשור אל ההיבט האסתטי.
 
חיפוי פנים של קירות
בשנים האחרונות התעוררה מגמה עיצובית מעניינת של חיפוי קירות פנים וגם כאן אנו זוכים לראות שפע חידושים שהשפיעו במידה רבה על אפשרויות העיצוב שעומדות בפני בעלי הבתים בזמן שיפוץ או בניה. אין ספק שהקירות הפנימיים הם אלמנט בולט וחשוב במיוחד בעיצוב הבית, והשארתם לבנים וחשופים מהווה בחירה עיצובית בפני עצמה. כאשר בעלי בתים רצו לגוון את מראות הקירות הפנימיים בעבר הלא-רחוק, הם הסתפקו לרוב בצביעת גוונים שונים ומיוחדים או בהדבקת טפטים. בשנים האחרונות, בהשפעת נסיעות לארצות שונות והתפתחות תחום העיצוב בישראל, הופיעו בשוק שפע אפשרויות חדשניות. כעת, כאשר אדם מעוניין להעניק לקיר בביתו מראה דקורטיבי ומעניין עומדות בפניו אפשרויות רבות ומגוונות. עם ההיצע גדלה התעוזה וניתן לראות היום קירות ססגוניים ומיוחדים בבתים רבים ושונים.
 
נוחות פנים – כריות ומזרונים
במקביל לאסתטיקה החיצונית והפנימית של קירות הבית, תשומת לב רבה מוקדשת לכל הקשור אל נוחות ובריאות בתוך הבית, דבר שבא לידי ביטוי בעיקר בפעולות השינה והישיבה ובמוצרים הקשורים אל פעולות אלו. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מודעים לחשיבות הגדולה של מזרונים אורטופדים, כריות אורטופדיות ואפשרויות של כריות הנקה והיריון בצבעים וגדלים שונים. כל אלו מאפשרים שינה רציפה ובריאה ללא שרירים כואבים ותפוסים או תחושת עייפות כאשר קמים בבוקר.
 
היצע עשיר של אפשרויות – עיצוב ובריאות
אחת האפשרויות האהובות על בעלי בתים רבים היא חיפוי דקורטיבי של לבנים חשופות. יש מי שבוחר בדבר האמיתי ומחפה את הקירות בעבודת יד באבנים אסתטיות קטנות, שבמקרים רבים מיובאות מחוץ לארץ. בשנים האחרונות חיפוי שיש וחיפויי אבן עברו מחדר האמבטיה והמטבח לחדרים נוספים, וניתן למצוא חיפוי דקורטיבי מחומרים אלה בחדרים שונים. בכל הקשור אל נוחות ובריאות בתוך הבית, רוב האנשים כיום מעדיפים כריות שינה, מזרוני ויסקו, תומכים אורטופדים ומוצרים איכותיים נוספים שמבטיחים להם נוחות שינה וישיבה ומאפשרים להם לתפקד בצורה הטובה ביותר לאורך כל שעות היום.
 
בהתאם לחומר הנבחר תיבחר גם שיטת ההתקנה. למעשה, חיפוי קירות פנים מחומרים מסוימים הפך להיות קל וידידותי במידה כזו שישנן חברות המציעות ללקוחות לבצע את החיפוי בכוחות עצמם ולחסוך את עלויות ההתקנה.