09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

מיטות זוגיות

מהם השיקולים שיש להביא בחשבון בזמן בחירה של מיטה זוגית ?

המיטה הזוגית היא ללא ספק אחד מהאלמנטים המשמעותיים והדומיננטיים בחדר השינה, אשר בחירה שקולה ומחושבת הן מהפן העיצובי ואין מבחינת האיכות  תשפיע באופן ניכר על טיב ואיכות השינה, על עמידות המיטה הזוגית לאורך שנים וכמו כן למיטה הזוגית השפעה רבה על בריאותינו הן הנפשית והן הפיזית, או לחילופין, בחירה שגוייה ולא נכונה תוביל לתוצאות הפוכות.

על כן, בזמן בחירת מיטות זוגיות יש לתת את הדעת למספר פרמטרים חשובים:

מידות – בראש ובראשונה, בזמן בחירה של מיטה זוגית יש להתייחס למידות החדר, למעשה חשוב לבחור מיטה זוגית התואמת לממדי החדר תוך התייחסות לפרטי הריהוט הנוספים הקיימים בחדר או העתידים להכיל אותו, מה שיאפשר לכם חופש תנועה ומרחב בחדר.

מצד שני, חשוב לבחור במיטה זוגית אשר מתאימה עבורכם מבחינת ממדכם וגודל גופכם.
המיטות הזוגיות מגיעות במבחר של מידות וגדלים , כך שכל אחד יכול לבחור את המיטה הנכונה והמתאימה עבורו.

נוחות – לנוחות המיטה השפעה רבה בני הזוג, שכן בחירה של מיטה זוגית בעלת נוחות ואיכות מרבית תאפשר שינה ערבה ואיכותית יותר,  מה שיתרום וישפיע רבות על בריאותכם ועל איכות החיים שלכם ותמנע מצבים של כאבי גב ושרירים אשר ישפיעו על הרגשותיכם ועל מהלך יום תקין

סגנון ועיצוב – מומלץ ואף רצוי לבחור במיטה זוגית המותאמת לטעמכם ולסגנונכם האישי, שכן מיטה מעוצבת ומסוגננת באופן מרשים תקנה לחדר השינה מראה יוקרתי ועשיר.
כיום ניתן למצוא מיטות זוגיות במגוון סגנונות ועיצובים בניהם מיטות זוגיות בסגנון כפרי, קלאסי, מודרני ואף לאפשר לכם ליהנות ממיטה זוגית המעוצבת באופן אישי

טיב ואיכות החומרים – לטיב ואיכות החומרים מהם מיוצרת ומורכבת המיטה השפעה אבה על עמידות המיטה, שכן בזמן בחירה ורכישה של מיטה זוגית יש לאמוד על איכותם וטיבם של מומרי הגלם, אשר אלו ישפיעו רבות על עמידות המיטה ועל השימוש בה לאורך זמן.

מזרן המיטה – אין ספק ששילוב של מיטה זוגית איכותית עם מזרון אורתופדי הם המפתח לשינה איכותית ובריאה, על כן חשוב לבחור מזרן איכותי המותאם למידות המידה ובעל נוחות מרבית לשני בני הזוג.