09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

עיצוב פנים בתי יוקרה

תחום עיצוב הפנים בענף הנדל"ן משמש כבר מזמן אנשי מקצוע אשר מציעים את מומחיותם בעת כניסה לבית חדש, או שיפוץ בית קיים. עם הזמן, הלך ותפח הביקוש עבור נישות שונות של סוגי בתים בבקשות לסיוע בעיצוב הבית והסביבה הקרובה. כאשר מדובר על בתי יוקרה, עיצוב פנים בתי יוקרה הנו תת-תחום אשר לו אנשי מקצוע מהמובילים בענף, אשר נותנים מעצותיהם וממיטב הניסיון המקצועי שלהם לאותם בעלי דירות.

מהו השוני והייחודיות בעיצוב פנים בתי יוקרה כיום ? 
שלא כמו מעצבי פנים עבור דירות סטנדרטיות, תחום עיצוב פנים בתי יוקרה מעניק שירות יוצא דופן עבור לקוחותיהם של מעצבי הפנים. הסיבה הינה שבדירות יוקרתיות לרוב שטח הפנים גדול יותר, ובנוסף מדובר על סביבה היקפית כגון מרפסות, גינות, קומות נוספות ועוד. עובדה זו למעשה נותנת עוד מקום למחשבה עבור אנשי המקצוע בענף זה ומאתגרת עוד יותר את הקיים ממילא.

מגוון הפעולות של מעצבי הפנים עבור בתי יוקרה כפי שנאמר, הנו רחב. עליהם להבין טוב מאוד את תנאי השטח בהם יעבדו, ולא פחות מכך, עליהם להפנים ברמה מקסימאלית את רצונותיהם של הלקוחות עצמם. הבנת רצון הלקוח הינה חלק אינטגרלי ובלתי מתפשר, בעת עיצוב פנים של בית. במיוחד כאשר מדובר על דירות יוקרה. הסיבה הינה שבעיצוב פנים בתי יוקרה הלקוחות דורשים מעל ומעבר, ולו רק בשל איכות וגודל הבתים שלהם.
אוכלוסיית בעלי בתי היוקרה הנה אוכלוסייה אשר איננה תתפשר על בינוניות, ולכן עיצוב פנים בתי יוקרה יצטרך הוא להתבצע ביעילות, מקצועיות ובדייקנות מירבית. רק כך ייהנו הלקוחות מנראות יוקרתית מפנים הבית אשר תתאים עצמה למבנה היוקרתי אותו הם רכשו במיטב כספם.