09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

שינה טובה על מזרון טוב

יש הסבורים שמזרון טוב הוא חבר טוב ומזרון זוגי טוב הוא מתכון לזוגיות טובה. גם אתם בכל פעם שתלכו לישון בלילה או כשתקומו בבוקר תאמינו בזה, אם יהיה לכם מזרון שישמור על הגב שלכם ויעניק לכם תחושה נעימה בעת השינה.
המומחים בתחום טוענים כי בדרך כלל נהוג לרכוש מזרון חדש בממוצע אחת ל-10 עד 15 שנה. הדבר נכון לגבי מיטת יחיד ונכון גם לגבי מרבית המיטות זוגיות הנפוצות כיום. מזרון יכול להחזיק מעמד שנים רבות, בהנחה והוא טוב וכך ששומרים עליו בצורה נכונה. מזרון איכותי אמור לאפשר לנו לישון עליו שעות רבות בלי לגרום אי נוחות או כל תחושה לא נעימה אחרת, אלא להיפך כפי שנראה מיד.

בשביל לעזור לכם לרכוש מזרון זוגי ברמה טובה, אנחנו נספק לכם מיד מספר דגשים כיצד רוכשים מזרון בצורה חכמה, באילו מידות המזרון צריך להיות, מאיזה חומר הוא צריך להיות עשוי, מה הגובה המומלץ ופרמטרים נוספים במפרט שעליכם לשים לב אליהם. 

חמישה דגשים לרכישת מזרון זוגי
כשאתם מגיעים לחנות בשביל לרכוש מזרון, עליכם לבחון מספר נקודות:
א. אילו דרגת קושי יש למזרון. לכל מזרון יש דרגה מסוימת על פי הקושי שלו. ככל המספר גבוה יותר כך המזרון קשה יותר. מי שמעדיף מזרון קשיח ויש מי שמעדיף מזרון גמיש. ישנם מזרונים שיכולים להכיל שתי דרגות קושי במקביל. מומלץ לבני זוג שמעוניינים בדרגות קושי שונות.
ב. האם המזרון הוא דו צדדי, כלומר האם ניתן לישון עליו בשני צדדיו. זה יעיל מאוד במקרה ויש צורך להפוך את המזרון לשם ניקיון.
ג. קפיצים – ישנם שני סוגי מזרוני קפיצים. הראשון הוא מזרון קפיצים מבודדים בו כל קפיץ בפני עצמו ואם בצד אחד של המיטה מתהפכים אז בצד השני לא מרגישים בכך. השני הוא קפיצים משולבים, שמאפשרים תמיכה רחבה יותר לגב.  מלבד מזרון קפיצים יש גם מזרון ספוג שמחזיקים פחות זמן.
ד. שטח – חישוב השטח של המזרון הוא פונקציה של שטח חדר השינה והגובה שלכם. שטח מזרון קלאסי הוא 200x140. קחו בחשבון שכל תוספת שטח מייקרת עת מחיר המזרון.
ה.שמירה על הגב – כשאתם רוכשים מזרון תוודאו אילו אלמנטים אורטופדיים קיימים בו. ההמלצה היא לשכב על המזרון כבר באולם התצוגה ולשים לב האם הוא נוח לכם. כיום אפשר למצוא מזרונים עם אלמנטים אורטופדיים אשר מייצבים את המזרון בדמות הגוף שלכם, וכך אתם זוכים למענה מושלם בכל זווית ובכל צורה.

בין לטקס, ויסקו וכותנה
אנחנו יכולים למצוא בשוק מספר חומרים מהם עשויים מזרונים זוגיים. במזרונים איכותיים נמצא חומרים כמו לטקס, ויסקו או כותנה. במזרונים פחות איכותיים נמצא חומרים סינתטיים כמו פוליאסטר וחומרים פלסטיים שונים. כמו כן נוכל למצוא חומרי דוחי אבק דוגמת לטקס, וחומרים משככי כאבים כמו מגנייט.
לסיום, אם אתם מעוניינים במזרון זוגי איכותי, אל תתפשרו, תחפשו מזרון שיכול להחזיק מעמד זמן רב, שישמור על הגב שלכם,  שיהיה לכם נעים לשכב עליו ולצפות לחלומות בהחלט טובים.