09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

נוחות - גם בספה בסלון

שינה טובה היא פעולה טבעית שכולנו נזקקים לה בכדי לשמור על בריאות וחיוניות. שינה נוחה מתקשרת על פי רוב למיטה נאה, עם מזרן מצוין. עם זאת, יש גם פתרונות נוספים שמתאימים מאוד לשינה נוחה. הפעם נדבר בדיוק על פתרונות נוחים ואיכותיים שכאלה, שבאים לידי ביטוי בדגמים שונים של ספה נפתחת. בשורות הבאות נראה למה זה טוב, מדוע זה כדאי ולמה זה משתלם.

הפתרון לחיסכון במקום 
הדבר הראשון שכדאי להדגיש בהקשר של ספות נפתחות הן שזהו הפתרון הטוב ביותר לחיסכון במקום בבית. כולם יודעים עד כמה שמחירי הדיור בארץ נעשו גבוהים. כולם יודעים עד כמה חשוב לנצל בצורה נכונה את המקום בבית או בדירה. לכן, טבעי ביותר שפתרון דו שימושי כמו ספת - מיטה משתלב נהדר בכל מקום ויש לו עדיפות מיוחדת לא רק אצל מי שאוהב לארח אלא גם בחדרים קטנים או בדירות קטנות.
פריט איכותי של ריהוט, שיכול להפוך בקלות מאביזר המותאם לישיבה למיטה איכותית ונוחה הוא, אם כן, דרך אלגנטית לחסוך מקום בבית בלי להתפשר על הנוחות. זה פתרון שניתן לרכוש במחיר משתלם, כדרך לניצול מושלם של שטח וחלל. אך האם זהו היתרון היחיד של ספה נפתחת? בהחלט לא.

הפתרון הנוח לאירוח 
ידוע שישראלים אוהבים לארח - חלקם אפילו אוהבים זאת במידה רבה מאוד. לא משנה אם מדובר באירוח של חברים, של בני משפחה, קרובים רחוקים או כל אחד אחר, ספה נפתחת היא הפתרון הנכון. ספה כזאת מאפשרת לספק נוחות מקסימלית לא רק בישיבה בסלון, מול הטלוויזיה. ספה כזאת היא הפתרון הנוח והאלגנטי כאשר רוצים לארח מבוגרים או ילדים, ולספק להם אפשרות לשינה נוחה, בריאה ונעימה, בלי פשרות.

גם בהתאמה אישית 
אחרי שדיברנו על כמה יתרונות מרכזיים של ספה נוחה שניתן לפתוח למיטה של ממש, חשוב להבין אילו אפשרויות יש בנמצא. משווקים ויצרנים איכותיים של ספות נוחות וספות נפתחות מסוגלים להציע כיום מגוון דגמים לכל אחד, לכל צורך ולכל מטרה שהיא. בין היתר ניתן למצוא:

  • ספות תלת מושביות נפתחות – זהו פתרון גדול למדי, שנפתח למיטה בגודל זוגי.

  • ספות דו מושביות נפתחות – אילו הן ספות קומפקטיות יותר, שתופסות פחות שטח ועם זאת מאפשרות נוחות בישיבה וגם בשינה.

  • ספות נפתחות בהתאמה – ישנה אפשרות להזמין אפילו ספות נפתחות בהתאמה אישית, כך שכל אחד יוכל למצוא את הפתרון המתאים לו.