09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

דיור מוגן – חדרים ברמה שלא הכרתם

כאשר אנו שומעים את צמד המילים "בית אבות" או "דיור מוגן" מייד קופצת לנו לראש הקונוטציה השלילית של נטישה למקום בודד ומנוכר של האהובים עלינו מכל. האמת היא הפוכה כמעט לגמרי. דיור מוגן הוא אפילו לא קרוב לתמונה שיש לנו בראש. למעשה מדובר ביחידת מגורים נפרדת ועצמאית לחלוטין שנמצאת בתוך מתחם שמציע לדייר מגוון של פתרונות ושירותים לטובתו.

למעשה – זהו תיאור דומה לזה של בית מלון, ואכן יש דיור מוגן שמציע ממש שירותים ברמה של בית מלון. הדייר עובר להתגורר בדירה פרטית ואיכותית משלו שכוללת את כל מה שיש בדירה רגילה ומקבל זמינות גבוהה של שירותים חיונים כמו אבטחה ולחצני מצוקה למצב חירום רפואי. כמובן שהדייר גם חופשי לקבל, לבחירתו בלבד, שירותי הסעדה, ניקיון ומגוון רחב של חוגים והכל בסביבה שמבינה ודואגת.
 
מה כוללים חדרי שינה בדיור מוגן ?
 
דיור מוגן איכותי מציע לדייריו דירה לכל דבר ועניין שכוללת: חדר מגורים מעוצב, חדר אמבטיה שמותאם לגיל השלישי, מטבחון פרקטי המאפשר עצמאות קולינרית, טלוויזיה עם מגוון ערוצים ואפילו יותר ויותר בני גיל הזהב דורשים ומקבלים רשת אינטרנט כדי להתחבר לדור הנכדים. חדרי השינה המוצעים לדיירים לרוב יכילו מיטה רחבה ונוחה יחד עם ארון בגדים גדול, והכל בעיצוב המותאם לגיל המאפשר נוחות וגישה אופטימאליים. הדיירים גם חופשיים לבצע שינויים והתאמות בעיצוב חדר השינה ושאר הדירה, הכל כמובן במסגרת מגבלות מסוימות אך לא כאלו שלא יאפשרו התאמה אידאלית להרגלים ולנוחות של הדייר. דגש רב בעיצוב חדרי השינה ביחידות הדיור הוא על עניין הרעש, בידוד אקוסטי, חלונות אוטמי רעש ובניית קירות שיאפשרו פרטיות מירבית הכל הינם חלק אינטגראלי מבנייה של יחידות איכותיות של דיור מוגן והכל ע"מ שהדייר יהנה משקט ונוחות בזמן שהייתו בחדר.
 
ומחוץ ליחידת הדיור
 
הכל קרוב, אין צורך להתרוצץ באוטובוסים ואין צורך לדאוג שיש דלפק שירות שדואג לדייר 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, יחד עם החוגים השונים יכול הדייר להנעים את זמנו בכל דרך שיבחר.
מאמר זה נכתב ע"י פורטל במעגלי צדק – http://www.mtzedek.org.il