09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

סלקל מושב בטיחות נייד לרכב

סלקל הוא מושב בטיחות נייד לרכב עבור תינוקות, פעוטות וילדים עד גיל שמונה על פי החוק. גידול ילדים דורש הוצאות על אינספור מוצרים, אך כאשר בוחנים רכישת סלקל כאן מומלץ שלא לחסוך. כמובן יש לפעול בשיקול דעת בנוגע למחירים המוצעים, מומלץ אף לבצע השוואת מחירים בין חנויות הילדים המציעות על המדפים סלקלים, אך לבסוף יש לרכוש את המוצר הכה חשוב הזה לבטיחות היקרים לנו לצד הימצאות כל התקנים שיבטיחו רכישה בביטחון ונסיעה בטוחה עם הילד מסביב לשעון. השוק מציע מספר מוצרים לבטיחות הילדים ברכבים, יש את הבוסטר, יש את המושב הקבוע ויש את הסלקל, כל מוצר מגיע עם היתרונות והחסרונות שלו. בדקו בחנות מה לכם כהורים הכי מתאים ורכשו מושב קבוע או נייד לילדים בהתאם לגודל, מידות וגילאים, העיקר שיהיו בטוחים.

איפה רוכשים סל קל

סלקל אפשר למצוא בישראל במבחר חנויות, אם בחנויות המובילות והידועות ואם בחנויות פחות פופולאריות אך עם מוצרים איכותיים עבור הגיל הרך ופעוטות. למעשה, כמעט כל חנות תינוקות מציעה את הסלקל להורים המבקשים לרכוש לרך הנולד או לילד שהתפתח וגדל מושב בטיחות נייד להתקנה ברכב. מושב נייד כשמו מאפשר להורים בנוחות להתנהל עם הילדים בנסיעות, הוא מתלבש על מושב בטיחות קבוע ואפשר לנייד אותו בקלות מרכב לרכב בו מותקן מושב קבע. המוצר מגיע בשלל גוונים וריפודים, ניתן לבחור מידות תואמות לילד והמחירים מתאימים לכלל ההורים. השוק מציע מגוון מותגים איכותיים במחירים שונים, כך שכל הורה יכול למצוא את הפתרון הנוח לו ביותר.

למה כדאי לשם לב בעת רכישה 

כאשר פונים לרכוש סל קל יש לשם לב למספר אלמנטים שאין להקל בהם ראש, מדובר בבטיחות היקרים לנו מכל, ולמושב הבטיחות תפקיד שמרכזו הוא שמירה על הילד היושב בו, הוא יגן על הקטנים מכל פגע שלא יבוא בזמן נסיעה, כאשר הם "מחוברים לשומר הראש שלהם", תרתי משמע. אם כן, למה יש לשם לב כאשר מגיעים לחנות מוצרי התינוקות לרכישת מושב הבטיחות? לפני הכל והחשוב מכל הן מדבקות תו התקן המודבקות על גב המושב, הן למעשה סימן המאשר לנו כי המוצר מאושר לשימוש בטוח ועבר את בדיקות מכון התקנים הישראלי. כאשר נגשים לבדוק את מדבקות האישורים, דעו כי ישנם שני סוגים של אישורים, האחד תו התקן האמריקאי והשני תו התקן האירופי, הימצאות אישורים אלו יאמרו לכם כי המושב עבר את מכון התקנים וכעת אתם מוזמנים לקחת את המוצר המועדף שנבחר ולעבור לקופה לרכישה.