09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

סקירת סוגי מצעים מומלצים לילדים

כשמדובר בילדים שלנו, אנחנו תמיד רוצים את הטוב ביותר. כשמדובר במצעים שעליהם הם עומדים לישון לילה אחר לילה, אנחנו חייבים לבחור טוב, איכותי ונכון. איזה סוגים של כלי מיטה לילדים תוכלו למצוא בחנויות ומה צריך לבדוק לפני שקונים? קבלו מדריך לעולם המצעים לילדים.

סוגי מצעים מומלצים

המצעים השונים נבדלים זה מזה לפי צפיפות הבד ואיכותו. מצעי כותנה הם המצעים המומלצים ביותר עבור ילדים. גם בתוך תחום מצעי הכותנה יש כמה רמות של איכות. מצעי כותנה אורגנית הם מצעים איכותיים במיוחד, נוחים ונעימים למגע. הם עשויים רק מכותנה טבעית ללא תוספות ולכן בריאים יותר.

מצעי כותנה 100% הם בחירה טובה גם כן. אלו כלי מיטה לילדים שעשויים רק מכותנה, ללא שילוב של חומרים נוספים ובדים סינטטיים שעלולים לגרום לגירויים שונים בעור ולא להתאים לכל מזג אוויר.

מצעים נוספים שהורים אוהבים לקנות לילדים הם מצעי פלאנל. אלו הם מצעים לילדים העשויים מבד עבה שמספק חימום נוסף בחורף אך לא מומלץ בקיץ הישראלי, אז הוא עלול לגרום להזעה.

מצעים פחות מומלצים הם מצעים מבדים סינטטים או מכותנה המעורבת עם בדים סינטטיים כמו פוליאסטר למשל. מצעים אלו לא מונעים הזעה ולא יוצרים בידוד נעים בחורף. לכן מומלץ להימנע מהם כשבוחרים כלי מיטה לילדים או לתינוקות קטנים.

 גם איכות התפירה היא משהו שמשפיע על ההמלצה על מצעים מסוימים. תפירה של מצעים לילדים צריכה להיות מאד איכותית, כיוון שכל חוט סורר או קרע במצעים יכול לגרום לסכנה של חנק או בעיה אחרת. מומלץ לוודא שבוחרים מצעים שמיוצרים עם תו תקן, שבודק את איכות התפירה.

מצעים כמתנות אישיות – יופי של מתנה

לצד קניית מצעים וכלי מיטה לילדים שלנו, אפשר ליצור מתנה שימושית ויפה מסט מצעים פשוט. היום אפשר להזמין הדפסה על מצעים של כל מסר, תמונה, ציור או ברכה ולהפוך את המצעים השימושיים למתנה אישית וייחודית.
בין אם מדובר ביום הולדת חגיגי, בלידה של תינוק חדש או במצעים למבוגרים, תוכלו לבחור תמונה מיוחדת, איור, ציור, ברכה או כל דבר אחר ולהדפיס באמצעות חברות המתמחות בכך. העלות היא לרוב סבירה ולא גבוהה אבל התוצאה היא מתנה אישית ושימושית.
כשאנחנו בוחרים מצעים לילדים שלנו, אנחנו צריכים להקפיד על איכות הבד, על התחושה הנעימה שהוא מעניק, על תפירה איכותית ותוצרת שעומדת בתו התקן. אלו התנאים שיאפשרו לילדים שלנו להנות משינה נעימה, בטוחה ובריאה.
 
נכתב על ידי כותנה*כותנה – מפעל לייצור טקסטיל