09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

עיצוב הבית באמצעות כריות ושטיחים

עיצוב הבית באמצעות כריות ושטיחים

 אין כמו שטיחים וכריות להעניק תחושה חמימה, עוטפת ומפנקת של בית. ניתן לעצב את הבית באמצעותם במגוון מוצרים בגדלים ובמרקמים שונים, בצבעים חמים, בהירים, כהים, מכל הבא לעין.
יש שיעדיפו שטיחים אתניים, ארוגים בעבודת יד קפדנית ושקדנית, בעלי מרקם גס, בעל חזות של אניצי דשא סמיכים, בעוד אחרים יעדיפו שטיחים רכים וחלקים. ההיצע העשיר של פריטים משלימים לעיצוב הבית לא יותיר לכם כל סיבה להתלונן על כך שאתם לא מוצאים את מבוקשכם, בעיקר כשמדובר בכריות ובשטיחים, שניים מפריטי העיצוב שניתן למצוא בכל בית.
בעוד שטיחים כמו גם שטיחונים (מומלץ להתוודע אל שטיחוני ויסקו נעימים ומפנקים, המתאימים למתחמים שונים בבית כגון המטבח, חדרי השינה, האמבטיה ועוד. הם עמידים במים, נוחים לכיבוס, מגיעים במגוון צבעים ובשלושה גדלים שונים), כריות עשויות להיות גם מוצר דקורטיבי וגם מוצר שימושי, אפקטיבי.
כאשר חושבים על עיצוב הבית באמצעות פריטים משלימים, ניתן לחשוב ולקנות אין ספור פריטים קטנים, מהם שניתן להציבם בתוך ויטרינות, מהם גדולים יותר, שניתן להציבם בפינות הסלון וביניהם: כדים, קערות, פעמוני רוח, שטיחים, כריות, גופי תאורה ועוד.
לנוחותכם ולנוחות ילדיכם בכלל ותינוקותיכם בפרט מגוון כריות בעלות ספוג ויסקו איכותי (שפותח, בשעתו, על ידי מדעניה של סוכנות החלל האמריקנית נאס"א) המשמש, בין השאר, חומר גלם למוצרים איכותיים ובטיחותיים נוספים לרווחת הלקוחות ולנוחותם: מזרנים, תומכים אורתופדיים, כריות לישיבה ולשכיבה ועוד.
הכרית תומכת במתאר הצוואר ושומרת על איזון חוליותיו, שומרת על חגורת הכתפיים ומשרה תחושה נעימה של רוגע ושל הרפיה.
כריות עשויות להיות גם, כמובן, פריט דקורטיבי. ניתן לבחור ציפות וכיסויים צבעוניים שונים לכריות ובכך להפוך אותן לפריט עיצובי דקורטיבי שמשלב את היפה עם המועיל.

שילוב היופי והתועלת

בכלל, שילוב היופי עם התועלת, הדקורטיבי עם האפקטיבי הוא שילוב מנצח, ההופך את רכישת הפריטים לעיצוב פנים לכדאית, משתלמת ומועילה. בחינת הרכישה במונחי עלות – תועלת, תעלה בוודאות את העובדה כי עשיתם עסקה מצוינת, שאתם וילדיכם תיהנו ממנה לטווח ארוך.
לרשותכם מוצע מבחר עשיר של שטיחים לחדרי ילדים. מי מכם שיאפשרו להם לבחור את השטיח המועדף והאהוב עליהם יזכו להוקרתם (יש סיכוי לחיבוק ואפילו לנשיקה). אין עוד מוצר עיצובי ושימושי גם יחד שנכון וראוי לאפשר לילדים חופש בחירה בו כמו שטיח. שטיח מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב המתחם בבית שבו הוא מונח. הוא יוצר ומעצים אווירה. הוא חלק מהפריטים שיוצרים את תחושת הבית, את חמימותו.
יש ילדים שיעדיפו שטיחים שעירים, סמיכים, שאפשר "לטבוע" בהם בעוד אחרים יעדיפו, מן הסתם, שטיחים חלקים וקשים יותר.

 הבליה והכליה

יש מוצרים לבית, ודאי השימושיים שבהם, אשר עם הזמן דוהים, נפרמים, מתרפטים, מתבלים. חלקם אף מתכלים או יוצאים מכלל שימוש. ניתן לחדש שטיחים וכריות, אבל לא מדובר בפריטים שעלותם בלתי סבירה וכרוכה בשבירת תכניות חיסכון.
כך או כך, על מנת ליהנות מהמוצרים מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע ובמידת האפשר לרכוש את המוצרים האיכותיים והבטיחותיים ביותר המוצעים במחירים תחרותיים סבירים, חלקם אף נמוכים.
אסתטיקה ויופי הם מושגים שבמהותם מאופיינים ומוגדרים ככאלה שניתן להחיל עליהם את הביטוי "שאלה של טעם". כפריטים משלימים, כריות ושטיחים מהווים תוספת עיצובית בד בבד עם היותם פריטים שימושיים. על מנת לוודא כי אתם רוכשים מוצרים עמידים, איכותיים ובטיחותיים לשימוש - זכותכם לשאול את הספקים כל שאלה על אודותיהם. צרו קשר עם נציגי השירות וקבלו מענה לכל שאלה.