09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

רעיונות עבור מתנות ליולדת ולתינוק לאחר הלידה

חיפוש אחר מתנה מיוחדת ומקורית ליולדת ולתינוק יכול להיות מייגע ומתסכל. מצד אחד, יש המון אפשרויות ולא תמיד קל לבחור את המתנה המושלמת. מצד שני, כל אחד מאיתנו רוצה להביע את אהבתו ליולדת ולהראות איכפתיות, רגש ויצירתיות.
הדרך הנכונה להתגבר על הפער היא באמצעות השקעת מחשבה מוקדמת ברעיונות מיוחדים. אפשר לחשוב מה היולדת אוהבת לעשות, לפרגן לה עם מוצר מפנק או להתמקד בפריט חיוני עבור התינוק. בניגוד למה שנהוג לחשוב, מתנות מיוחדות ומקוריות הן לא פונקציה של כסף.

מוצרים אורטופדיים לאורח החיים החדש

ברמה העקרונית, כדאי לשקול רכישה של מתנות אורטופדיות שיעזרו ליולדת לעבור את החודשים הראשונים. בקטגוריה הזו של מתנות רצוי להתמקד בכריות אורטופדיות, כרית הריון והנקה וכמובן מזרון אורטופדי או תומכים אורטופדיים.
המאפיין המשותף לכל המוצרים הללו הוא מענה מדויק על צרכי היולדת והתאמה לאורח החיים החדש שלה. אפשרות שנייה היא לרכוש עבור היולדת את אחד הדגמים של שטיחי ויסקו. מי שמעולם לא דרך על השטיח הזה לא יודע מה הוא מפסיד: הרכות, הגמישות והנוחות יהפכו את בית היולדת לבית מלון וייתנו לה הרגשה מלטפת גם כשהיא קמה יחפה באמצע הלילה.

אל תשכחו את התינוק

מי שמחפש אחר מתנות ספציפיות עבור התינוק מוזמן להתעניין במשטחי פעילות. משטח מן הסוג הזה מפעיל את התינוק, מאתגר אותו ומעודד אותו לבצע משימות קוגנטיביות. המשטח בטוח לחלוטין ורופאי ילדים ממליצים עליו כבר מגיל צעיר. משטחי פעילות מגיעים עם עיצוב צבעוני, הם מאושרים על ידי מכון התקנים והם היגיינים לחלוטין. על המזרון אפשר לבצע תרגילי כושר ולאחר מכן גם להתאמן בזחילה, בישיבה ובעמידה.
עוד אופציה עבור מתנה ליולדת  היא רכישה של מוצרי עיטוף ופינוק. מוצרים אלו מלווים את התינוק מהרגע הראשון, הם מאפשרים לו לישון בתנאים אידיאליים וגם מגנים עליו מפני הפרשי טמפרטורות, קור או חום. המתנות המומלצות בקטגוריה הזו כוללות מוצרי שינה, אוכל ואמבטיה.
אם אתם חושבים לטווח הארוך, נסו לרכוש אוהלי משחק לילדים. אין פעוט שיכול להישאר אדיש למתנה הזו והתינוק צפוי לגלות סקרנות מוקדם מכפי שאתם חושבים. אוהלי משחק לילדים מיוצרים על ידי החברות המובילות וגם הם בטוחים לחלוטין לשימוש. מעבר לכך, הם אידיאליים במשפחה בה יש לצד התינוק גם ילד מעט בוגר יותר.

מנשאים לתינוקות: שני ציפורים במכה אחת

אחת המתנות המומלצות ליולדת היא מנשא. באמצעות מנשא איכותי לתינוק ניתן לשפר את איכות החיים של ההורים בצורה משמעותית. אפשר לבחור בין מנשא קל ונוח, מנשא של 3 מצבים  באחד או מנשא ללא צורך באבזמים והתאמה. כל מה שצריך לעשות כדי לרכוש את המתנה הזו הוא לבחור צבע ולהפתיע את היולדת.
לסיכום, לא חייבים להשקיע אלפי שקלים במתנה יוצאת דופן ליולדת ולתינוק וגם בתקציב סטנדרטי ניתן להגיע לתוצאות יפות.

באדיבות יוקה בייבי-  yokababy –מוצרים איכותיים לתינוקות , מתנות מקוריות ומיוחדות ליולדת ולתינוק