09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

ככה תבדקו את המזרון בתקופת הניסיון

אנו מבלים כשליש מחיינו בשינה, לכן חשוב לבחור בקפידה את המזרון למיטה. יש בענף שלל דגמים ואיכויות והיצרנים המובילים מציעים אחת לתקופה דגמים חדשים שנועדו להבטיח לנו שינה ערבה, בריאה, נכונה וטובה יותר. עם זאת, נשאלת השאלה כיצד ניתן לבחור מזרון איכותי ונוח שירשת אותנו נאמנה לאורך שנים ארוכות. לשמחתנו, אם בעבר נאלצנו להסתפק בכמה דקות שכיבה על מזרון בחנות הרהיטים הרי כיום ניתן להזמין מזרונים לתקופת ניסיון, וכך ניתן לקבל החלטה נכונה ואחראית יותר. יצרן המכבד את עצמו ומשכנע באיכות מוצריו אינו חושש להעניק מזרון לתקופה של חודש לפחות כך שהלקוח יכול להתנסות ולהתרשם בעצמו מחוויית השינה ומאיכות המזרון ויתרונותיו הרבים.

כיצד לבדוק את המזרון בבית?
לאחר שהסתובבתם באולמות התצוגה ושכבתם מספר דקות על מזרון קשה, רך, עם קפיצים, מזרון ויסקו, מזרון לטקס ועל דגמים אחרים, וכמו כן קיבלתם הסברים מפורטים על כל דגם ודגם, הגיע הזמן לקבל החלטה איזה מזרון להזמין לתקופת ניסיון. עם הגעת המזרון לביתכם תוכלו להתרשם מאיכותו כבר מהלילה הראשון. מומלץ לשכב על המזרון לבד למשך 10- 15 דקות בתנוחת השינה העדיפה עליכם, ולאחר מכן כדאי להחליף מספר תנוחות כדי לבדוק האם המזרון מעניק לכם את התמיכה הרצויה והנוחה ביותר עבורכם. חשוב לבקש מבן או בת הזוג לשכבת לצדכם על מנת לבדוק כיצד משקל נוסף משפיע עת המזרון ועל התנוחה שלכם.
עליכם לזכור כי בבוקר אתם ערניים ולכן בדיקת המזרון חייבת להיערך בשעות הערב כאשר עייפים וקל יותר להרגיש את תמיכת המזרון לגופכם.

בנוסף, חשוב לבדוק את דרגת הקושי של המזרון, יש לבדוק את מידת התאמתו למיטה שלכם ולחדר, חשוב לבדוק את סוג הריפוד, איכותו, אפשרות לנקות את המזרון מכתמים וכמובן מומלץ לבדוק האם קל לכם לנשום כאשר אתם שוכבים על הבטן.

גודל המזרון ומידת התאמתו לגוף
הכלל המנחה בבחירת מזרונים הוא בחירה לפי גודל. יש להתאים את המזרון לשלד המיטה ובמיוחד חשוב לזכור כי ככל שהמזרון גדול יותר כך ניתן לנוח עליו יותר טוב, במיוחד כאשר נמצאים בזוגיות. כמו כן, יש לזכור כי ככל שמתגברים כך השינה הופכת לפחות רגועה ולכן אם בתחילת הלילה אתם נוהגים לישון בתנוחת כפיות הרי ככל שתתבגרו הנכם עומדים להתהפך במיטה בין 10-15 פעמים בלילה וכדי לא להפריע למנוחת בן הזוג כדאי לבחור מזרון גדול ואיכותי עם אחריות ארוכת שנים.

כאמור, תקופת הניסיון הניתנת על ידי רוב היצרנים הינה לשלושים לילות. בתקופה זו תוכלו לדעת האם אתם נרדמים בקלות על המזרון החדש, האם אתם מזיעים יותר מהרגיל, האם המזרון סופג אבק רב, ובמיוחד עליכם לבדוק כיצד אתם מתעוררים בבוקר. מזרונים איכותיים, ביניהם מזרוני קפיצים אורתופדיים ומזרני ויסקו חכמים שזוכרים את צורת הגוף ומעניקים לו תמיכה טובה ובריאה, יאפשרו לכם להתעורר מלאי אנרגיה בבוקר וללא תחושת הלאות המאפיינת שינה לא טובה, וכמו כן מזרון איכותי יבטיח לכם שינה רציפה וימנע כאבי גב ומיחושים אחרים נוספים.