09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

למה חשוב לישון על מזרון אורטופדי

איכות השינה שלנו חשובה מאוד. כאשר אנחנו לא ישנים טוב קשה לנו לתפקד בעבודה ואנחנו עלולים להיות עצבניים מאוד. אם אנחנו רוצים להשקיע באיכות השינה שלנו ולשפר אותה אנחנו חייבים לעצב את חדר השינה שלנו באופן שיאפשר לנו זאת. חשוב לעצב חדרי שינה כך שיהיה בהם תחושה של מרחב ושל רוגע. לא פחות חשוב מהעיצוב הכללי של החדר הוא העיצוב של המיטה עליה אנחנו ישנים. המיטה שלנו יכולה להיות מאוד נעימה ומרווחת אך אם אנחנו לא ישנים על גבי מזרון אורטופדי איכות השינה שלנו עלולה להיפגע ויכול להיגרם נזק לגב שלנו בטווח הארוך.

מזרונים אורטופדיים זה לא ביטוי נרדף רק לנוחות, אלא גם לאיכות. כאשר אנחנו רוכשים מזרון מהסוג הזה אנחנו יודעים שאנחנו קונים מזרון מהשורה הראשונה. לנשים בהיריון למשל מומלץ לישון אך ורק על גבי מזרוני לטקס או ויסקו, שהם בעצם מזרונים אורטופדיים. גם לאוכלוסיות אחרות בחברה כמו למשל אנשים שסובלים באופן כרוני מכאבי גב חייבים להקפיד לישון על גבי מזרונים אלה. אנשים שלא ישנים על מזרון אורטופדי יכולים לגרום לנזק קבוע לגב שלהם. המזרן האורטופדי מעניק תמיכה לגב שלנו בזמן שאנחנו ישנים. המזרון מספק תמיכה גם לעמוד השדרה שלנו. כאשר אנחנו ישנים על מזרון שהוא לא אורטופדי אנחנו יכולים אולי לישון טוב – אבל אחר כך בבוקר נסבול מגב וצוואר תפוסים ובמקרים קיצוניים גם מפריצת דיסק.

מזרונים אורטופדיים הם פריט שחשוב שילדים ובני נוער ישנו עליו. הגוף של כל ילד וכל בן או בת נוער נמצא בצמיחה מתמדת. חלק מההתפתחות הגופנית של הילדים שלנו היא צמיחת עמוד השדרה שלהם. ילדים ובני נוער רבים צומחים במיוחד כאשר הם ישנים. השינה חשובה מאוד לצמיחה של הילדים שלנו ולכל ההיבטים של ההתפתחות המנטלית, הרגשית והפיזית שלהם. אם אנחנו רוצים שהילדים שלנו ישנו טוב אנחנו חייבים לדאוג שיהיה להם מזרון אורטופדי במיטה שלהם. לא רק שהמזרון יעזור להם לישון טוב יותר, הוא גם יעזור להם לסבול מפחות כאבי גב או שרירים תפוסים במהלך היום כאשר הם נמצאים בבית הספר. מזרונים מותאמים אורטופדית הם מזרנים שעוצבו כך שהם תומכים בעמוד השדרה ובחוליות שלו וכך הם מונעים ממחלות כמו עקמת או בעיות גב מלהתפתח.
לסיכום, במידה ואתם מעוניינים גם בנוחות וגם בבריאות, אין ספק שאתם צריכים לרכוש לעצמכם מזרון ויסקו או מזרון לאטקס שהם בעצם מזרונים אורטופדיים מאושרים. לפני שאתם מבצעים את הרכישה שימו לב שביצעתם סקר שוק רחב על מנת להשיג מזרונים במחירים שפויים. כמו כן, מאחר ומדובר במוצר שיכול להשפיע על אורח החיים שלכם, מומלץ לרכוש את המזרון מחנות עם מוניטין חיובי לאורך שנים. ככה תדעו שאתם מקבלים מוצר איכותי. אז שיהיה לכם בהצלחה.

על נוחות ואיכות
למה הם חשובים במיוחד לבני נוער וילדים?