09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

שידות מעוצבות

המחשבה כי שידות מותאמות בעיקרן לחדר השינה והינן מונחות בסמוך למיטה בתור שידות לילה היא טעות נפוצה אך אין ספק כי שידות לילה לצד המיטה, הן השידות השכיחות ביותר. השידות על פי רוב מיועדות לחללים מגוונים ושימושם הוא רב, החל משידות החתלה לתינוקות, דרך שידה למבואות, לסלון, לפינת אוכל ועוד. ניתן לעצב כל שידה בהתאמה אישית לדרישות הלקוח ולצרכים המאפיינים את השידה כמו גם לחלל ולגודלו.
השידות השכיחות ביותר הן השידות המיוצרות מעץ מלא, זאת משום ששידות אלו מחזיקות מעמד לאורך זמן והן אינן מורידות מיופיין במהלך השנים אלא רק משתבחות. העיצוב של השידה הוא מגוון החל מעיצוב 'רטרו', דרך עיצוב עדכני ומה שביניהם. במקרי של שידת עץ השידה יכולה להגיע במגוון רב של צבעים בין אם זה גוון העץ המסורתי או עץ צבוע בצבעי הקשת.
 
סוגים ושימושים 

שידה במובאת הבית – רבים בוחרים להציב שידה במבואת הבית המשמשת אותם להנחת חפצים שימושיים במעמד היציאה מן הבית, בין אם אלו הם מפתחות הרכב, כובעים, ארנקים ועוד. ארונות או מגירת השידה, יכילו: ניירת חשובה, חשבונות ועוד, בהתאם לאורך חייו של כל אדם.
שידה בסלון – שידה בסלון תשמש את דיירי הבית בראש ובראשונה כתרומה גדולה לעיצוב החלל ובמקביל ניתן להציב על גבי השידה תמונות ממוסגרות, עציץ מרהיב  ושלל חפצי נוי שונים. כדי שלא ליצור בלגן בחלל הבית בכלל ובסלון בפרט, ניתן לאפסן בשידות את האלבומים של בני המשפחה, מפות ועוד.
שידה בחדרי הילדים – שידות המוצבות בחדי הילדים ומיועדות להחתלה, בהחלט נחוצות עבור ההורים, הן מאפשרות את ההחתלה בנוחות המירבית ואת כל בגדי התינוק ניתן לאחסן במגירות השידה, כך שההורים לא יאלצו לנוע ממקום למקום והגישה לפריטים הנחוצים תהיה בהשג יד.
שידה בחדרי האמבטיה – כדי ליצור סדר מופתי גם בחדרי האמבטיה ניתן להציב שידה בגודל המתאים ולאחסן בתוכה מגבות, חומרי קוסמטיקה ועוד. השידות המיועדות לחדרי האמבטיה הן שידות המיוצרות בהתאמה מלאה ללחות הגבוהה הקיימת בחדרים אלו כך, שהן נשמרות לאורך שנים ואינן חשופות לנזקים הנגרמים באופן ישיר מהלחות.
 
כאמור, העיצובים הם רבים ומגוונים וכל אדם בהתאם להעדפותיו האישיות יכול למצוא לעצמו את השידה שתתאים בדיוק מופלא לעיצוב הרווח בביתו. בחירת השידה תשפיע רבות על עיצוב הבית ועל הפונקציונאליות הנדרשת, כך שחשוב מעל לכל ספק להשקיע מחשבה יתרה בבחירה המיוחלת. אתם יכולים לבחור בשידה בעלת עיצוב רטרו או מודרני לבחור שידה בגדלים מגוונים, בצבעים ובאופן כללי להתאים עבורכם את השידה המדוייקת לעיצוב ולצרכים שלכם.