09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

ארונות הזזה מסוגננים

ארון הוא כבר מזמן לא רק רהיט גדול ממדים אלא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. בזכות חומרי הגלם שמהם עשויות דלתות של ארונות הזזה מעוצבים, ניתן בקלות רבה לשלב בכל חדר ארון גדול מימדים שיהווה גם פתרון אחסון נוח. בזכות כך שהדלתות של ארונות חדשים מעוצבות ועשויות מחומרים שאינם מעמיסים על מראה החדר, ארון כזה לא יחסום את זרימת האור ולא יפגע בעיצוב החדר על אף גודלו המאסיבי. בנוסף, ארונות ההזזה מגיעים היום בכמה גדלים והם יכולים להיות עם שתיים, שלוש או ארבע דלתות. מכיוון שדלתות של ארונות הזזה זזות על גבי מסילות, ארונות אלו מתאימים למקומות בהם יש חשיבות לחיסכון במקום.
 
באילו מקרים כדאי לשלב ארונות הזזה מסוגננים
ארונות הזזה מסוגננים ומעוצבים מיועדים לחללים קטנים בהם ישנה חשיבות לניצול מרבי של כל השטח הפנוי לאחסון. בין אם זה חדר קטן או נישה מתחת למדרגות, ארון בגדים לא גדול שמשמש גם בתור חדר הלבשה או אם זה חדר ילדים שמיועד ליותר מילד אחד, ארונות מעוצבים ומסוגננים ישולבו בצורה אסטטית מבלי לפגוע במראה החדר או ברמת המרווחות שלו. ארון הזזה גם מאוד יתאים למקרים בהם מעוניינים להוסיף עיצוב ייחודי לחדר ובמיוחד לחדרי הילדים, מכיוון שניתן לשלב בארונות אלו דלתות צבעוניות או דלתות עם הדפסים מדליקים.
 
לאילו חללים בבית מתאימים ארונות מסוג זה
ארונות מסוג זה יתאימו כאמור לחדרי הילדים מכיוון שניתן לשלב בהם עיצוב מיוחד שמתאים לחדר הילדיםהצבעוני והם ישתלבו נהדר גם תחת גרם מדרגות וגם בחדרי השינה הקטנים שבהם חשוב שהארון לא יתפוס הרבה מקום. בזכות הגימורים המקוריים ושילוב של זכוכית חצי שקופה אפשר להעניק לארון הזזה מראה יותר מעודן שיתאים לחלל קטן.
 
יתרונות של ארונות הזזה מחומרים משולבים
היום ניתן למצוא ארונות הזזה שהדלתות שלהם עשויות מעץ או מזכוכית חלבית ויש ארונות עם דלתות מודפסות ואפילו עם דלתות בעלות חיפוי של מראה. שילובי חומרים אלו מאפשרים ליצור בחדר אווירה מאוד ייחודית ואף להרחיב את החדר ברמה הויזואלית, מכיוון שחומרים שמחזירים את האור מוסיפים לחדר תחושה של מקום יותר פתוח וגדול. שילובים מעניינים גם מאפשרים ליצור חיבור יותר טבעי בין הארון לשאר אביזרי העיצוב של החדר ואפילו ליצור מראה אחיד עם הקיר על מנת שהוא ישתלב במבנה החדר ולא יבלוט או ימשוך תשומת לב מהעיצוב של החדר עצמו. הן בדירות, וילות או קוטגים.
 
יתרונות של ארונות הזזה מזכוכית
היתרונות הבולטים ביותר של ארונות הזזה עם דלתות זכוכית באים לידי ביטוי במראה שארונות אלו מעניקים לחדר. הם מרחיבים אותו ויזואלית וגם מעניקים הרבה יותר אור לחדר, מכיוון שהם מחזירים את האור הטבעי ומאירים בכך את החדר עוד יותר. בנוסף, דלתות זכוכית יוצרות מראה יותר משתלב מדלתות עץ וזה בתורו תורם רבות לשילוב נכון יותר של הארון בחלל החדר.