09-7941262 (א-ה, 10:00-16:00) | www.comfortliving.co.il | לדברי דואר: העמל 5, קרני שומרון 4485500

מאמרים | תקנון האתר | הוראות החזרה 

מיטות נוער - קונים חכם

מיטות נוער – קונים חכם
 
קניית מיטת נוער שונה מקנייה של מיטת יחיד לחדר הילדים או מיטה זוגית לחדר השינה. במאמר זה נסביר מה מאפיין את מיטות הנוער ומהן הנקודות החשובות אותן יש לבדוק לגבי מיטות אלו טרם הקנייה שלהן.
 
מיטה לנוער- כבר לא ילדים
ילדים גדלים במהירות גדולה ופעמים רבות ההורים מסתכלים על הילד המתבגר ותוהים מתי הוא גבה כל כך ומתי הוא החל להתרחב כמו גבר. פעמים אחרות הילד מגיע אל הוריו ואומר להם שהמיטה הקיימת צרה וקצרה בשבילו והוא אינו יכול להמשיך ולישון עם הרגליים בחוץ ולכן הוא מעוניין שיקנו עבורו מיטת נוער. המאפיין העיקרי של גיל ההתבגרות הוא הצד הפיסיולוגי ולכן אין שום דרך להתעלם מכך שהגוף משתנה והגיע הזמן לקנות לילד את אותה מיטת נוער שיכולה לשרת אותו בצורה הטובה ביותר לפחות עד שהוא או היא מתגייסים לצה"ל.
 
מיטות לנוער- התפקיד שלהן
מיטות לנוער נקראות פעמים רבות גם מיטה וחצי. יש לקחת בחשבון שספת נוער ומיטת נוער הם שני דברים שונים. ספת נוער יכולה לשמש גם כספה בחדרו של הנער וגם כמיטה נפתחת. מיטת נוער היא מיטה וחצי שקיימת בצורתה הנוכחית בחדרו של הנער ומשמשת אותו למטרת שינה. חשוב לקחת בחשבון שהמיטה משמשת את המתבגרים בצורה שונה מאשר היא משמשת את הילדים הקטנים בבית ואת המבוגרים. אם הילדים הקטנים מגיעים אל המיטה רק בערב כאשר נגזר עליהם לישון והמבוגרים נכנסים אל המיטה על מנת לנוח בשעות הצהרים ולישון בשעות הערב, מרבית המתבגרים משתמשים במיטה שלהם לאורך כל שעות היום וניתן לומר שמדובר על רהיט עיקרי ודומיננטי בחדר שמשמש את הנער או הנערה לשם שינה, אירוח חברים, קריאת ספרים, צפייה בטלוויזיה, הכנת שיעורים ועוד. לכן, חשוב מאוד לבחור מיטות נוער איכותיות שישמשו את בני הנוער בצורה הטובה ביותר.
 
בוחרים מיטה לנוער
בחירת מיטה לנוער צריכה להיעשות מחנות שקיימת שנים בשוק הריהוט לחדר שינה, בעלת מוניטין של חנות שמייבאת מיטות איכותיות, מספקת גם פתרונות של מזרונים למיטת הנוער, אחריות ומחירים סבירים. בנוסף, חשוב לוודא שבוחרים מיטת נוער התואם את המידות של הנוער, חשוב לבחור במיטה שמתאימה לסגנון העיצוב שבו מעוניין המתבגר, יש לוודא שמדובר על מיטה מרופדת ובה מזרון איכותי אורתופדי, ההמלצה היא תמיד לבחור במיטה מתכווננת עם אפשרות הרמה.
 
לסיכום, מיטות שמיועדות לנוער הן חלק בלתי נפרד מחיי כל נער ונערה ולכן חשוב לא להתעלם מהצרכים של הנוער, להחליט מראש על התקציב הקיים לבחירת מיטה זו, לבחור את אותה חנות אמינה בה מעוניינים לקנות את המיטה, להתחשב בדרישות הסגנוניות של בני הנוער ולוודא שאתם בוחרים במיטה איכותית שתחזיק מעמד לאורך זמן.